Šperky

Zlaté šperky jsou asi synonymem krásy. I ten, kdo šperky moc nenosí, jistě ocení nádheru takového zlatého prstenu či pěkně vyvedeného přívěsku ze zlata. Vyberte si některý z nádherných zlatých šperků z nabídky našeho zlatnictví a zjistíte, že bude slušet i Vám. Je libo zlatý prsten, náušnice, přívěsek nebo náramek?

Na celém světě se šperky zdobí lidé rozdílných kultur a zdůrazňují jimi svůj vkus, originalitu a bohatství.
Proto se jejich designu a výrobě věnuje veliká péče, neboť šperk podtrhuje osobnost člověka.

Ať jemný či nápadný, plní svůj účel a je nošen s pocitem něžnosti, radosti a uspokojení. A chceme-li, aby nám vydržel co nejdéle, klademe důraz na kvalitu zpracování a vztah, který chováme k tomuto drahému kovu.

ULTIMATE-GEMS

ULTIMATE-GEMS

MOISSANITE pochází ze zcela nového, unikátního druhu nerostu, který byl objeven v meteoritu – má vesmírný původ. Má až 2.5krát více "ohně" než diamant, stojí však zlomek jeho ceny. Je až 120krát tvrdší než snadno zničitelný zirkon  – doživotní záruka výrobce Charles&Colvard Ltd. proti...

Více

NAŠE VÝROBA

NAŠE VÝROBA

U nás vyrábíme šperky celozlaté, s přirodními i syntetickými kameny. Máme ruční výrobu, takže KAŽDÝ ŠPERK JE ORIGINÁL.

Více

Ocel

Prodej značkových šperků BROSWAY! Ocel je v poslední době velice oblíbeným moderním materiálem pro šperky. Její design se totiž nijak neodlišuje od drahých kovů, avšak cena se pohybuje úplně v jiných sférách. Navíc nedělá problémy lidem s alergií.

Více

Prsteny

Prsteny jako jediný šperk nepatří v naší kultuře pouze mezi ozdobné šperky, ale také jimi vyjadřujeme náklonnost k partnerce nebo partnerovi. Najdete proto u nás i prsteny snubní a zásnubní.

Více

Přívěsky

Je škoda mít pouze krásný řetízek, který nepřivedete k dokonalosti díky vkusně vybranému přívěsku, který se vám bude líbit.

Více

Náramky

Náramky patří mezi další hojně rozšíření šperky a to jak mezi ženami, tak také mezi muži. V mnoha případech se právě náramky darují jako důkaz přátelství. Vyberte si u nás proto dárek pro vašeho přítele.

Více

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky, které nabízíme v několika variantách, tvarech a materiálech udělají z jakéhokoliv muže gentlemana na opravdu vysoké úrovni, který se neztratí ani v té nejvyšší společnosti.

Více

Řetízky - náhrdelníky

Řetízky respektive náhrdelníky patří mezi nejoblíbenější šperky jak mezi ženami, tak mezi muži. Krk je totiž jedním z mála míst na těle, kde se šperky vyjímají opravdu nádherně a navíc minimálně překáží.

Více

Soupravy

Sestavy šperků splňují nároky některých žen, které potřebují, aby jim každý kus zlata nebo stříbra ladil i designově se všemi ostatními.

Více

Náušnice

Původně v našich končinách výhradně ženská záležitost. Dnes se však již v tomto ohledu žádně větší rozdíly nedělají. Naše náušnice tvoří zejména u žen velice krásný doplněk, který zkrášlí jejich obličej.

Více

Šperky s Vltavíny

Vltavíny se vyznačují mnoha jedinečnými vlastnostmi. Především je to nádherná zelená barva, která spolu s čistotou a originální povrchovou skulptací předurčuje tento drahý kámen pro výrobu šperků. Vltavín je vyhledávaným kamenem i pro vysoký obsah kosmické energie a plynných uzavřenin původní...

Více

Šperkovnice

Pokud chcete, aby vám vaše šperky sloužily dlouho a vypadaly stále jako nové, měly by být uloženy na bezpečném místě. K tomu účelu slouží právě šperkovnice.  Můžete si u nás vybrat z mnoha druhů, velikostí a barev, podle vašeho přání a množství šperků, které odkládáte.  Šperky uložené...

Více

© Všechna práva vyhrazena Zlatnictví Plzeň - Věra Kaslová - šperky Plzeň, prsteny Plzeň, dětské náušnice Plzeň, náhrdelníky, řetízky

Tvorba webu s katalogem