Klenotnictví Plzeň

Naše klenotnictví můžete v Plzni najít již od roku 1991. Jsme tak jedno z prvních plzeňských zlatnictví. Šperky, které si u nás můžete koupit, sami vyrábíme. Nejoblíbenější jsou stále zlaté a stříbrné prsteny ať už s kameny či bez.

Vyrábíme a prodáváme šperky z drahého kovu, sloužící kráse a k ozdobě lidského těla, vyjadřující souhrn osobního vkusu a často tvořící rodinnou tradici.

Vaše šperky odborně opravíme a zrenovujeme, vyleštíme a ozdobíme rytinou, nebo pokryjeme vrstvou zlata či rhodia. Naše zkušené prodavačky Vám vždy rády ochotně poradí. 

Jsme členy Sdružení Klenotníků a hodinářů ČR již od jeho založení.
Obchody označené logem tohoto sdružení jsou Vaší jistotou a zárukou dobré úrovně a spolehlivosti firmy. Členové sdružení dodržují etický kodex a podnikají tak, aby uspokojili svého zákazníka a svojí odborností a znalostí řemesla vyhověli jeho požadavku a přání. Je to pro zákazníka pojistka poctivého jednání a jistoty nákupu kvalitního zboží, kterou v dnešní době tolik potřebujeme. 

Certifikát Sdružení Klenotníků a hodinářů ČR

Otevírací doba: 

 

Pondělí - Pátek 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00
Neděle zavřeno 

© Všechna práva vyhrazena Zlatnictví Plzeň - Věra Kaslová - šperky Plzeň, prsteny Plzeň, dětské náušnice Plzeň, náhrdelníky, řetízky

Tvorba webu s katalogem